Çeşitli piyasa araçlarında aracılık hizmeti sunmak mı istiyorsunuz? Get a smart customizable trading platform with DXtrade!
Banner
Freestoxx logo

Sermaye piyasalarına yönelik yazılım çözümlerinde
20 yıllık deneyim

Benzersiz Bileşen Setleri
Tüm çözümlerimiz modüler olup, müşterilerimiz sadece ihtiyaç duydukları bileşenleri seçerek mevcut altyapılarına entegre edebilir, veya tüm bileşenleri kullanarak kendi başına çalışan bir ürün oluşturabilirler.
Kullanıma Daha Hızlı Sunuş
Özelleştirilmiş çözümlerimiz, mevcut alım-satım platformumuzun kullanıma hazır bileşenleri üzerine kurulmaktadır. Bu sayede, komplike finansal çözümleri diğer teknoloji sağlayıcılarına kıyasla çok daha hızlı biçimde teslim edebiliyoruz.
Global Uyum
Tüm finansal çözümlerimiz, dünyanın başlıca finans bölgelerinde yürürlükte bulunan yasal mevzuat ile uyumludur (SEC, FCA, CySEC, SPK, JFSA, vb.). Bunun yanı sıra, çözümlerimiz önde gelen küresel borsaların ve piyasa aktörlerinin uyguladığı standartları da karşılamaktadır.
Fintech Danışmanlığı
Yazılım mimarisi, mühendislik, kullanıcı arayüz tasarımı, alım-satım platformları için donanım kurulumu ve veri hizmetleri konularında danışmanlık veriyoruz.
Esnek Sözleşme Seçenekleri
Sunduğumuz çözümler markasız (white-label) verilebilir, lisanslanabilir, veya ürünlerin mülkiyeti tamamen müşteriye devredilebilir. Sözleşmelerde sabit fiyatlı, işgücü ve malzeme bazlı ya da farklı şekillerde yapılandırılabilme seçeneklerini sunuyoruz.
Ödül Kazanmış Çözümler
Geliştirdiğimiz çözümlerin gösterdiği yüksek performans ve tasarım kalitesi, müşterilerimize dünyanın önde gelen finans sektör dergileri tarafından çeşitli ödüllerin verilmesini sağlamıştır. Örneğin Barron’s, Trader Monthly, Shares and Technical Analysis of Stocks & Commodities.

Ne yapıyoruz

 • Hisse Senedi ve Türev Ürünler Alım-Satım Platformları
 • Foreks/CFD Alım-Satım Platformları
 • Kriptopara Alım-Satım Platformları
 • Borsalara Yönelik Çözümler
 • Servet Yönetimi Çözümleri
  • Hisse Senedi ve Türev Ürünler Alım-Satım Platformları
  • Foreks/CFD Alım-Satım Platformları
  • Kriptopara Alım-Satım Platformları
  • Borsalara Yönelik Çözümler
  • Servet Yönetimi Çözümleri
Özelleştirilmiş Hisse Senedi, Opsiyon ve Vadeli İşlem Alım-Satım Platformu

Çoklu Varlık Alım-Satım Platformu

Çok sayıda varlık türünde işlem yapılabilmesini sağlayan alım-satım platformudur. Aracı kurumun portalı, uyum sistemleri, piyasa verileri ve borsalara ulaşan ağ geçitleri ile entegre olur ve markasız (white-label) olarak sunulabilir. Alım-satım uyarıları, teknik analiz araçları, piyasa haberleri, ekonomi takvimi, vb. gibi kullanıcı odaklı bileşenler içerir.

Detaylı bilgi

Özelleştirilmiş Kriptopara Alım-Satım Platformu

Kriptopara Alım-Satım Platformları

Dijital varlıkların (kaldıraçlı veya doğrudan) ve kripto türev ürünlerin işlem görebildiği kripto piyasalara yönelik bir alım-satım platformu. Platform yaklaşık 20 kripto borsası ile entegre olmuştur. Saklama hizmeti veren kurumlar, müşteri portalı, müşteri ilişki yönetimi (CRM), backoffice yazılımı ve diğer üçüncü taraf bileşenleri ile API yoluyla entegre olmaktadır ve markasız (white-label) olarak sunulabilmektedir.

Detaylı bilgi

Özelleştirilmiş Foreks/Tezgah Üstü Alım-Satım Platformu

Foreks, CFD ve Spread Betting Platformu

Hem bireysel hem de kurumsal yatırımcılara hizmet veren aracı kurumlara yönelik, özelleştirilebilen ve markasız olarak sunulabilen alım-satım platformu. Aracı kurumun ekosistemi ile kolaylıkla entegre edilebilmektedir. Söz konusu ekosistem öğeleri olarak müşteri ilişki yönetim (CRM) sistemi, likidite ve piyasa veri sağlayıcıları ve prime broker’lar (genişletilmiş aracılık hizmeti sunanlar) sayılabilir. Bunun yanı sıra, alım-satım uyarıları, teknik analiz araçları, piyasa haberleri ve ekonomi takvimi gibi son kullanıcı odaklı işlevleri bulunmaktadır.

Detaylı bilgi

Borsa Çözümleri Alım-Satım Platformu

Borsalara Yönelik Çözümler

Bu kapsamdaki çözümler bağımsız çalışan bir eşleştirme motorundan, hisse senedi, opsiyon, vadeli işlem ya da kripto para alım satımında uzmanlaşmış bir borsanın ihtiyaç duyabileceği tüm altyapıya kadar uzanabilmektedir.

Detaylı bilgi

Servet Yönetimi Çözümleri

Varlık Yönetimi Çözümleri

Portföy ve risk yönetim yazılımına müşteri portalları, ve portföy yönetim şirketleri ve danışmanlara yönelik gelişmiş raporlama işlevleri de dahildir.

Detaylı bilgi

Webinar - Delivering Crypto Trading to Retail Investors: Where Should Brokers Start?

Bireysel Yatırımcılar için Kripto Platformları Kurgulamak: Aracı kurumlar nereden başlamalı?

Hindistan'ın Önde Gelen Aracı Kurumlarından Biri İçin Yüksek Hacimli Emir Yönetim Sistemi
Devexperts tarafından tasarlanarak teslim edilen esnek ve ölçeklenebilir yazılım çözümü, müşterinin iş hacmindeki ciddi artışın doğurduğu ihtiyaçları karşılamıştır.
TEB Yatırım için Mobil Alım-Satım Uygulaması
Türkiye'nin önde gelen bankalarından TEB'in grup şirketlerinden biri olarak faaliyetlerini sürdüren TEB Yatırım, hem Türkiye piyasasına özel olarak geliştirilmiş, hem de TEB Grubunun iç düzenlemeleri ile uyumlu iOS ve Android uygulamalarına ihtiyaç duymaktaydı.
Çeşitli varlık sınıflarında hizmet veren bir aracı kurum için iş sürekliliği çözümü
Çeşitli varlık sınıflarında hizmet veren bir aracı kurum olan müşteri, hizmetlerini kendine ait olan alım-satım platformu üzerinden sunmaktadır. Söz konusu platform bakım yapılan zamanlarda kullanılamamaktadır. Devexperts'ten trader'ların ve müşterinin kendi çalışanlarının iş sürekliliğini sağlayacak bir çözüm talep edilmiştir.
ABD merkezli bir yatırım eğitim platformu için teknik analiz araç seti
ABD merkezli bir şirket, kriptopara yatırımcılarına yönelik bir teknik analiz araç setinin eğitim platformuna entegre edilmesini Devexperts'ten talep etmişti.

Finans sektöründe aldığımız ödüller

Tüm ödülleri görüntüle

Kazanan
Trading Tech Insights Awards Europe 2023

Kriptopara Alım-Satım Platformları için En İyi Eşleştirme Motoru

2023 Avrupa TradingTech Insight Ödülleri
Kazanan
Fund Intelligence Operations and Services Awards 2023

En İyi Opsiyon Alım-Satım Platformu

Fund Intelligence Operations and Services Awards 2023
Kazanan
Fund Intelligence Operations and Services Awards 2023

En İyi Kripto Alım-Satım Platformu

Fund Intelligence Operations and Services Awards 2023
Kazanan
Red Dot Award

En İyi Finans Uygulama Tasarımı

Red Dot Design Award 2022

İşinizi geliştirirken size yardımcı olalım

Bir telekonferans veya toplantı ayarlamak için bizimle iletişime geçin

İletişim